Kvitová zahájí turnaj v Madridu duelem s favorizovanou teenagerkou Wozniackou

Až jako jedna za posledních zasáhne do prvního kola prestižního turnaje v Madridu Petra Kvitová. Česká tenistka se v prvním kole podniku, dotovaného 3,5 milióny eur, utká se světovou dvojkou Caroline Wozniackou z Dánska.

Caroline Wozniacká

Teprve devatenáctiletá Wozniacká je v žebříčku WTA na 2. místě, letos rodačka z Odense postoupila do 4. kola Australian Open. V Indian Wells prohrála až ve finále s Jankovičovou, ve čtvrtfinále v Miami podlehla Heninové. V dubnu se radovala z triumfu v Ponte Vedra Beach, posté skončila v Charlestonu v semifinále.

Rodačka z Bílovce Kvitová je světovou 62., letos dvacetiletá tenistka postoupila do semifinále v Memphisu. Naposledy v Římě prohrála ve druhém kole s Němkou Petkovicovou.

Obě tenistky se utkaly jedinkrát, loni v Bastadu vyhrála Wozniacká 6:4 a 6:2. Na vítězku námi vybraného utkání už v dalším kole čeká Ukrajinka Aljona Bondarenková, která vyřadila Slovenku Rybárikovou.

Na vítězství Wozniacké si můžete vsadit v kursu 1,3, na výhru Kvitové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,93.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!