Rubriky:

Rady sázkařům

Portsmouth si sestup může osladit triumfem v FA Cupu, soupeřem je mistrovská Chelsea

15. května 2010 08:25

Paradoxní sezónu zažívají fotbalisté Portsmouthu. S Premier League se minimálně pro jednu sezónu rozloučí, sestup si ovšem mohou osladit šokujícím vítězstvím v FA Cupu. V sobotním finále tradičního poháru ve Wembley je ovšem čeká těžký soupeř – mistrovská Chelsea.

 

Darren Staples, Reuters

Londýňané mohou počítat s uzdraveným kapitánem Terrym, další vyšetření nepotvrdilo u anglického reprezentanta zlomeninu nohy. Chelsea usiluje o obhajobu vítězství v FA Cupu, pokud by se jí podařilo zvítězit, poprvé v historii by tak slavila v roce zisku mistrovského titulu.

Portsmouth nechává na O’Harovi rozhodnutí, zda bude připraven nastoupit přes bolest z dvojité únavové zlomeniny. Fotbalisté „Pompey“ vyhráli FA Cup v roce 2008 ještě pod trenérem Redknappem, od té doby se jim ale nedaří. V nedávno skončeném ročníku klubu bylo pro finanční problémy odebráno devět bodů a tím po sedmi letech v nejvyšší soutěži zpečetěn sestup.

Chelsea se proti Portsmouthu výjimečně daří. V posledních 28 zápasech v poháru a lize tým Petra Čecha neprohrál (21 vítězství, 7 remíz). Klub z jižního pobřeží naposledy porazil Chelsea před padesáti lety. Oba letošní zápasy Chelsea vyhrála. V polovině prosince doma 2:1, z Portsmouthu si v březnu odvezla vysokou výhru 5:0.

Na vítězství Chelsea si můžete vsadit v kursu 1,21, na výhru Portsmouthu vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 11. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 5,5.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům