Nadal chce zpět pohár pro vítěze Roland Garros, první překážkou mladíček Mina

Ve famózní formě je Rafael Nadal. Španělský tenista vyhrál poslední tři antukové podniky v Monte Carlu, Římě a Madridu, na čtvrtý triumf v řadě bude světová dvojka útočit na French Open. Tam si chce vzít zpět pohár, který před rokem konečně získal švýcarský fenomén Roger Federer. V prvním kole se Nadal utká s osmnáctiletým Francouzem Minou.

Rekordman Nadal. Španělský tenista dokázal v Madridu získat rekordní 18. titul v turnajích Masters.

Nadal před zmíněnými třemi triumfy vypadl v semifinále v Miami a Indian Wells, předtím na Australian Open podlehl ve čtvrtfinále Andy Murraymu. Sezónu Španěl zahájil finálovou účastí v Dauhá.

Mina je v žebříčku ATP až na 655. místě, letos rodák Les Abymes na Guadeloupu hraje většinou turnaje Futures. Naposledy na antukovém podniku v Nice podlehl v prvním kole Poláku Kubotovi.

Oba tenisté se v kariéře ještě neutkali. Vítěz námi vybraného zápasu v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Zeballos (Argentina) – Fischer (Rakousko).

Na vítězství Nadala si můžete vsadit v kursu 1,01, na výhru Miny vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 15.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!