Kráska Kirilenková vyřadila v Paříži obhájkyni, teď se utká se Schiavoneovou

Nejen krásou oslňuje na kurtech Maria Kirilenková. Ruská tenistka ve třetím kole French Open vyřadila loňskou vítězku a turnajovou šestku Světlanu Kuzněcovovou, nyní se utká o postup do čtvrtfinále s Francescou Schiavoneovou. Italka je nasazená sedmnáctka.

Ruská tenistka Maria Kirilenková na turnaji v Melbourne

Za necelý měsíc třicetiletá Schiavoneová zahájila sezónu semifinálovou účastí v Aucklandu, na Australian Open postoupila do čtvrtého kola. V dubnu triumfovala v Barceloně, naposledy v Madridu vypadla ve třetím kole s Venus Williamsovou.

Moskevská rodačka Kirilenková je v žebříčku WTA Na 30. místě, letos třiadvacetiletá hráčka postoupila do čtvrtfinále v Aucklandu a v Římě, naposledy v Madridu prohrála v prvním kole s Radwaňskou.

Obě tenistky se utkaly čtyřikrát, ve třech případech zvítězila Schiavoneová. Kirilenková vyhrála jen loni v Soulu.

Na vítězství Schiavoneové si můžete vsadit v kursu 1,48, na výhru Kirilenkové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,3.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!