V Queensu se o čtvrtfinále utkají Schüttler a Gasquet

Již do čtvrtfinále zamíří vítěz duelu mezi německým tenistou Rainerem Schüttlerem a Richardem Gasquetem. Francouz je turnajovou jedenáctkou a může pomstít šestého nasazeného krajana Monfilse, jehož Schüttler v minulém kole vyřadil.

Francouzský tenista Richard Gasquet se raduje z vítězství na turnaji v Nice.

Třiadvacetiletý Gasquet je v žebříčku ATP na 45. místě, letos rodák z Beziers vyhrál turnaj v Nice a challenger v Bordeaux. Ve finále prohrál s Baghdatisem v Sydney. Naposledy na French Open prohrál v prvním kole se Skotem Murraym.

Rodák z Korbachu Schüttler je světovou 82, letos už čtyřiatřicetiletý veterán boduje zejména na challengerech. Až do finále se probil na Rhódu a v Aténách.

Oba tenisté se utkali třikrát, ve dvou případech zvítězil Gasquet. Němec uspěl v roce 2008 v Pekingu.

Na vítězství Gasqueta si můžete vsadit v kursu 1,24, na výhru Schüttlera vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,28.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!