Boston srovnal finále NBA, opět doma může jít do vedení

Důležitý čtvrtý zápas finále NBA basketbalisté Bostonu zvládli. Na domácí palubovce porazili Los Angeles Lakers 96:89 a srovnali stav série na 2:2. V noci na pondělí se hraje pátý duel, opět v Bostonu.

Euforie v barvách Bostonu Celtics. Na záda Glena Davise skáče Nate Robinson.

Hráči Celtics tak mají jedinečnou šanci přiblížit se triumfu v prestižní soutěži, případné dva zbývající duely by se hrály v Los Angeles.

Čtvrté finále rozhodl výkon Glena Daviese, domácí náhradník v poslední čtvrtině utkání strhl vedení na stranu Bostonu, zdatně mu sekundoval Ray Allen. Nejlepším střelcem byl tradičně Paul Pierce.

Lakers nepomohlo ani 33 bodů Kobeho Bryanta, 21 bodů přidala další hvězda kalifornského celku Pau Gasol. Los Angeles chyběl zraněný pivot Bynum, který pro zraněné koleno odehrál jen dvě minuty.

Na vítězství Bostonu si můžete vsadit v kursu 1,67, na výhru Lakers vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,31. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 12.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!