Tažení českých tenistek Wimbledonem pokračuje, Kvitovou čeká Azarenková

Překvapivě úspěšné jsou na probíhajícím Wimbledonu české tenistky, hned tři se na tradičním grandslamu probojovaly do třetího kola. Do dalšího kola se může probít Petra Kvitová, která se utká s favorizovanou Běloruskou Victorií Azarenkovou, turnajovou čtrnáctkou.

Petra Kvitová ve Wimbledonu

Dvacetiletá Azarenková je v žebříčku WTA na 11. místě, sezónu rodačka z Minsku zahájila postupem do semifinále v Sydney. Poté prohrála ve čtvrtfinále Australian Open se Serenou Williamsovou, s její sestrou Venus pak ve finále v Dubaji. V Eastbourne podlehla ve finále kvalifikantce Makarovové.

Rodačka z Bílovce Kvitová letos postoupila do semifinále v Memphisu, na Roland Garros prohrála v prvním kole s kvalifikantkou Fergusonovou. V žebříčku ATP je na 62. příčce.

Obě tenistky se utkaly dvakrát, v obou případech zvítězila Azarenková. Vítězka námi vybraného zápasu v dalším kole narazí na lepší z dvojice Wozniacká (3-Dánsko) – Pavljučenková (29-Rusko).

Na vítězství Azarenkové si můžete vsadit v kursu 1,24, na výhru Kvitové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,28.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!