Söderling se chystá na odvetu za Roland Garros, Nadal je ale favoritem

Šlágrem čtvrtfinále Wimbledonu je souboj nedávných finalistů antukového Roland Garros. V Paříži se radoval Rafael Nadal, který porazil švédského tenistu Robina Söderlinga. Španěl vévodí žebříčku ATP, Söderling se chystá na odvetu.

Spontánní reakce Rafela Nadala v průběhu finále French Open proti Robinu Söderlingovi.

Nadal se nedávno radoval z triumfu na French Open, předtím rodák z Mallorky zvítězil na podnicích v Monte Carlu, Římě a Madridu. Jeho vítězná série skončila v londýnském Queen’s Clubu, kde jej ve čtvrtfinále vyřadil krajan Lopez.

Söderling je v tradičním turnaji šestým nasazeným, pozici v elitní desítce potvrdil na nedávném French Open. V Paříži prohrál až ve finále s Nadalem. Letos pětadvacetiletý tenista vyhrál podnik v Rotterdamu, až ve finále podlehl Verdaskovi v Barceloně.

Oba tenisté se utkali šestkrát, ve čtyřech případech zvítězil Nadal. Vítěz námi vybraného zápasu v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Tsonga (10-Francie) – Murray (4-Velká Británie).

Na vítězství Nadala si můžete vsadit v kursu 1,58, na výhru Söderlinga vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,09.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!