Rochus je v Newportu favoritem, v semifinále proti Dabulovi nechce klopýtnout

Po vypadnutí tří nejvýše nasazených tenistů je Olivier Rochus největším favoritem na triumf na turnaji v Newportu. Belgický tenista se v semifinále utká s Argentincem Brianem Dabulem, který ve čtvrtfinále vyřadil Jamajčana Browna.

Ilustrační foto

Devětadvacetiletý Rochus byl v semifinále i před rokem, letos rodák z Namuru postoupil do třetího kola v Miami, ve čtvrtfinále vypadl v Nice a na challengerech v Bordeaux a Prostějově. V žebříčku ATP je na 65. místě.

Rodák z Buenos Aires Dabul je v žebříčku na 105. místě, naposledy šestadvacetiletý tenista vyhrál challenger v americké Winnetce. Letos Dabul vyhrál i challengery v Salinas a Tallahassee.

Oba tenisté se utkali jedinkrát, ve čtvrtfinále challengeru v Cordenons vyhrál Rochus 7:6(3) a 6:1.

Na vítězství Rochuse si můžete vsadit v kursu 1,45, na výhru Dabula vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,37.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!