Ostříleného Robreda čeká v Bastadu Polák Przysiezny

Po ženách bojují o body do žebříčku ve švédském Bastadu i muži. V prvním kole se zkušený Španěl Tommy Robredo, který je v žebříčku ATP na 27. místě, utká s polským tenistou Michalem Przysieznym.

Španělský tenista Tommy Robredo

Osmadvacetiletý Robredo zahájil sezónu postupem do čtvrtfinále v Aucklandu, stejně se mu dařilo v Indian Wells. Ve Wimbledonu podlehl hned v prvním kole Australanu Luczakovi.

Rodák z Glogowa Przysiezny je v žebříčku ATP na 89. místě, letos šestadvacetiletý tenista vyhrál challengery v Kazani a St. Brieucu, až ve finále prohrál na challengeru v Leonu. Naposledy ve Wimbledonu porazil Chorvata Ljubičiče, pak ve druhém kole ale vypadl.

Oba tenisté se utkali jedinkrát, předloni ve Varšavě vyhrál Robredo 7:5 a 6:2. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Golubev (Kazachstán) – Gonzalez (Argentina).

Na vítězství Robreda si můžete vsadit v kursu 1,18, na výhru Przysiezneho vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,79.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!