Ram se chystá v Atlantě zaskočit favorizovaného Roddicka

Nejtěžší překážka čeká na podniku v americké Atlantě na domácího tenistu Rajeeva Rama. Ten v prvním kole zdolal Slováka Becka a nyní změří síly s turnajovou jedničkou Andy Roddickem. Světová devítka měla v prvním kole volný los.

Andy Roddick odsoudil jednání svého krajana Wayna Odesnika.

Roddick zahájil sezónu triumfem v Brisbane, na Australian Open poté skončil ve čtvrtfinále. Až ve finále prohrál s Verdaskem v San Jose a s Ljubičičem v Indian Wells. V Miami už neměl konkurenci, ve finále porazil Tomáše Berdycha. Na Roland Garros skončil ve třetím kole, ve Wimbledonu pak ve čtvrtém.

Ram je v žebříčku ATP na 149. místě, letos rodák z Denveru postoupil do čtvrtfinále podniku v Johannesburgu. Na challengeru v Tallahassee podlehl v semifinále Gineprimu, naposledy v Aptosu nestačil v prvním kole na Australana Matosevice.

Oba tenisté se utkali jedinkrát, letos ve Wimbledonu vyhrál Roddick hladce 6:3, 6:2 a 6:2.

Na vítězství Roddicka si můžete vsadit v kursu 1,07, na výhru Rama vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 6.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!