Nejvýše nasazený Južnyj startuje v Gstaadu duelem proti Koroljovovi

Jedničkou startujícího podniku v Gstaadu je Michail Južnyj. Ruský tenista, který je v žebříčku ATP na 14. místě, se v prvním kole utká s Kazachem Jevgenijem Koroljovem.

Michail Južnyj servíruje.

Osmadvacetiletý Južnyj letos postoupil do finále v Rotterdamu a Dubaji, z celkového triumfu se radoval v Mnichově. Na Roland Garros se probil do čtvrtfinále, ve Wimbledonu skončil ve druhém kole.

Moskevský rodák Koroljov je v žebříčku ATP na 71. místě, letos dvaadvacetiletý tenista jedinkrát postoupil do třetího kola. Podařilo se mu to ale na grandslamu – v Melbourne. Naposledy v Hamburku prohrál v prvním kole s Francouzem Serrou.

Oba tenisté se utkali jedinkrát, v roce 2007 zvítězil v Amersfoortu Južnyj 6:4 a 6:3. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Švýcarů Sadecky – Marti.

Na vítězství Južného si můžete vsadit v kursu 1,21, na výhru Koroljova vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,51.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!