Kvitová bojuje v Istanbulu, změří síly se Sevastovovou

Tenisová sezóna je v plném proudu a o body do žebříčku bojují i čeští reprezentanti. Nedávná semifinalistka slavného Wimbledonu Petra Kvitová se představí v Istanbulu, kde bude plnit roli turnajové dvojky. V prvním kole se rodačka z Fulneku utká s Lotyškou Anastasijou Sevastovovou.

Petra Kvitova se raduje.

Dvacetiletá Kvitová na londýnský úspěch nenavázala, v Portoroži prohrála hned v prvním kole se Švýcarkou Vögeleovou. Letos Kvitová postoupila do semifinále v Memphisu a v již zmíněném Wimbledonu.

Rodačka z Liepaje Sevastovová je v žebříčku WTA na 57. místě, letos dvacetiletá hráčka postoupila do semifinále v Monterrey, premiérový titul na okruhu WTA vybojovala v Estorilu. Poté postoupila do čtvrtfinále ve Štrasburku a v Budapešti.

Obě tenistky se utkaly jedinkrát, loni v Bronxu vyhrála Sevastovová 6:1 a 6:2. Vítězka námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepší z dvojice Duševinová (Rusko) – Martičová (Chorvatsko).

Na vítězství Kvitové si můžete vsadit v kursu 1,6, na výhru Sevastovové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,06.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!