Ščukin pokračuje v překvapivé jízdě, o finále se utká s Gasquetem

Překvapivým semifinalistou podniku ve Gstaadu je Jurij Ščukin. Kazašský tenista ve čtvrtfinále vyřadil turnajovou jedničku Južného, v sobotním boji o finále se Ščukin utká s Richardem Gasquetem. Sedmý nasazený Francouz si poradil se Španělem Montanesem.

Francouzský tenista Richard Gasquet

Jednatřicetiletý Ščukin je v žebříčku ATP na 147. místě, letos rodák z Kislovodsku bojuje většinou v kvalifikacích nebo na challengerech. Zvítězil na tom v Záhřebu, v semifinále skončil v Římě a Scheveningenu.

Rodák z Beziers Gasquet zahájil sezónu postupem do čtvrfinále v Brisbane, poté podlehl až ve finále v Sydney Kypřanu Baghdatisovi. Do čtvrtfinále se čtyřiadvacetiletý tenista probojoval v Casablance a Bělehradě, z vítězství se radoval na challengeru v Bordeaux a na podniku v Nice.

Oba tenisté se v kariéře ještě neutkali. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Gimeno-Traver (Španělsko) – Almagro (2-Španělsko).

Na vítězství Ščukina si můžete vsadit v kursu 3,09, na výhru Gasqueta vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,27.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!