Haase se o triumf v San Marinu utká s Volandrim

Šampiona v neděli pozná challenger v San Marinu. Nizozemský tenista Robin Haase se po vítězství v prvním kole nad turnajovou osmičkou Rogerem-Vasselinem prokousal až do finále, v němž změří síly s nasazenou sedmičkou Filippo Volandrim z Itálie.

Robin Haase

Třiadvacetiletý Haase letos vyhrál challenger v Caltanissettě, v Římě poté došel rodák z Haagu do čtvrtfinále. Na konci května Haase vyhrál challenger ve Fürthu, naposledy v Cordenons skončil v semifinále.

Rodák y Livorna Volandri je v žebříčku ATP na 104. místě, v dubnu osmadvacetiletý tenista vyhrál challenger v Římě, na Masters v Římě skončil ve třetím kole a do třetice v Římě ovládl i další challenger.

Oba tenisté se v kariéře ještě neutkali.

Na vítězství Haaseho si můžetevsadit v kursu 1,54, na výhru Volandriho vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,17.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!