Kouzelník Federer postupuje na US Open, dalším sokem Beck

Parádní podívanou nabídl divákům posledního granfdslamu sezony US Open Roger Federer. Švýcarský fenomén v prvním kole porazil Argentince Dabula, vítězný míček zahrál úžasnou ranou mezi nohama zády k síti. V dalším kole se Federer utká s německým tenistou Andreasem Beckem.

Roger Federer

Federer podobný míček zahrál již v semifinále US Open před rokem, tehdy se nestačil divit Srb Djokovič. Nyní rodák z Basileje skvělý úder zopakoval. Federer je při chuti, naposledy vyhrál turnaj v Cincinnati. Letos světová dvojka triumfovala i na Australian Open, do finále se Federer probojoval v Torontu, Halle a Madridu.

Čtyřiadvacetiletý Beck v prvním kole vyřadil krajana Berrera, letos 104. hráč žebříčku ATP postoupil přes druhé kolo jen v Halle. Tam jej ve čtvrtfinále porazil Australan Hewitt. Naposledy Beck prohrál v prvním kole v New Havenu s Ukrajincem Marčenkem.

Oba tenisté se v kariéře ještě neutkali. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Francouzů Mathieu - Rufin.

Na vítězství Federera si můžete vsadit v kursu 1,24, na výhru Becka vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,28.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!