Nadal V New Yorku míří za svým posledním chybějícím grandslamem

Jediný z elitní čtveřice tenisových grandslamů chybí ve sbírce Španělu Rafaelu Nadalovi. Další pokus uzavřít kolekci má světová jednička v probíhajícím ročníku. Ve druhém kole se turnajová jednička střetne s Uzbekem Denisem Istominem.

Rafael Nadal

Čtyřiadvacetiletý Nadal v prvním kole musel s RusemGabašvilim dvakrát do tie-breaku, zvítězil ale ve třech setech. Letos rodák z Manacoru vyhrál na antukových podnicích v Monte Carlu, Římě, Madridu a na Roland Garros. Ve finále Wimbledonu porazil českého tenistu Tomáše Berdycha.

Rodák z Orenurgu Istomin si v prvním kole poradil s Argentincem Gonzalezem, na minulém turnaji v New Havenu čtyřiadvacetiletý hráč prohrál až ve finále s Ukrajincem Stachovským. Letos Istomin postoupil do semifinále v San Jose, Bordeaux a Eastbourne. V žebříčku ATP je Istomin na 39. místě.

Oba tenisté se utkali jedinkrát, letos v Queen’s Clubu vyhrál Nadal 2:1 na sety. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Simon (Francie) – Kohlschreiber (29-Německo).

Na vítězství Nadala si můžete vsadit v kursu 1,04, na výhru Istomina vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 7.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!