Kuzněcovová v ruském souboji na US Open změří síly s Kirilenkovou

Ryze ruským soubojem je sobotní duel třetího kola US Open mezi Světlanou Kuzněcovovou a Marií Kirilenkovou. Obě hráčky elitní světové třicítky mají vyrovnanou bilanci 2:2, navíc se jim v poslední době dařilo.

Pětadvacetiletá Kuzněcovová letos postoupila do čtvrtého kola Australian Open, na Roland Garros skončila o kolo dřív. V Eastbourne se probila do čtvrtfinále, v srpnu pak triumfovala v San Diegu, v Montrealu skončila v semifinále.

Kirilenková v prvním kole vyřadila Barboru Záhlavovou-Strýcovou, letos moskevská rodačka postoupila do čtvrtfinále v Aucklandu, na Australian Open a v Římě. Na Roland Garros skončila ve čtvrtém kole, ve Wimbledonu pak o kolo dřív. Čtvrtfinále znamenalo konečnou ve Stanfordu, naposledy v New Havenu postoupila do semifinále.

Obě tenistky se utkaly čtyřikrát, každá vyhrála dvakrát. Oba letošní duely ale vyhrála Kirilenková. Vítězka námi vybraného utkání v dalším kole nastoupí proti lepší z dvojice Dominguez Linová (Q-Španělsko) – Cibulková (Slovensko).

Na vítězství Kuzněcovové si můžete vsadit v kursu 1,43, na výhru Kirilenkové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,43.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!