Federer může Söderlingovi oplatit porážku z French Open

Parádní podívanou slibuje středeční čtvrtfinále US Open mezi Rogerem Federerem a Robinem Söderlingem. Oba borci nejlepší světové pětky se prezentují skvělými výkony. Švéd dlouho nemohl Federera porazit, podařilo se mu to až na třináctý pokus letos na Roland Garros, basilejský rodák by rád opět navázal na vítěznou sérii.

Robin Söderling

Federer je v poslední době v dobré formě, naposledy vyhrál turnaj v Cincinnati. Letos světová dvojka triumfovala i na Australian Open, do finále se Federer probojoval v Torontu, Halle a Madridu.

Söderling letos vyhrál turnaj v Rotterdamu, do finále se probojoval v Barceloně, na Roland Garros a v Bastadu. Naposledy v Cincinnati prohrál ve třetím kole s Američanem Roddickem.

Oba tenisté se utkali třináctkrát, Söderling vyhrál až poslední vzájemný duel v Paříži. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Monfils (17-Francie) – Djokovič (3-Srbsko).

Na vítězství Federera si můžete vsadit v kursu 1,24, na výhru Söderlinga vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,28.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem