Teenagerka Halepová změří síly s Tanasugarnovou

Tenisová sezóna pokračuje v čínském Guangzhou, kde mladičká Rumunka Simona Halepová v prvním kole změří síly s Tamarine Tanasugarnovou z Thajska. Celková vítězka turnaje si odveze 280 bodů do žebříčku WTA a 37 tisíc dolarů.

Ilustrační foto

Osmnáctiletá Halepová se letos probila do čtvrtfinále v Marbelle, kde prohrála s pozdější vítězkou Pennettaovou. Ve Fesu se dokonce probila až do finále, v němž podlehla Ivetě Benešové.

Rodačka z Bangkoku Tanasugarnová je v žebříčku WTA na 110. místě, letos se třiatřicetiletá tenistka prodrala do finále v Pattaya City, kde vyhrála čtyřhru. Jinak se jí příliš nedařilo.

Obě hráčky se v kariéře ještě neutkaly. Vítězka námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepší z dvojice Grothová (1-Austrálie) – Bratčiková (Rusko).

Na vítězství Halepové si můžete vsadit v kursu 1,43, na výhru Tanasugarnové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,43.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!