Wozniacká se v Pekingu utká s Erraniovou

Ve středu se do turnaje v Pekingu zapojí nejvýše nasazená Caroline Wozniacká. Dánská tenistka změří síly s Italkou Sarou Erraniovou, která v prvním kole vyřadila domácí Pengovou. Na vítězku už ve třetím kole čeká Petra Kvitová.

Dánská tenistka Caroline Wozniacká

Dvacetiletá Wozniacká letos postoupila do 4. kola Australian Open, v Indian Wells prohrála světová dvojka až ve finále. V Ponte Vedra Beach, Kodani, Montrealu a New Havenu už přemožitelku nepoznala. Na US Open skončila v semifinále na raketě Zvonarevové.

Erraniová je v žebříčku WTA na 40. místě, letos rodačka z Boloni postoupila do semifinále v Hobartu a Marbelle. Na US Open skončila ve třetím kole.

Obě tenistky se utkaly dvakrát, každá vyhrála jednou. Vítězka námi vybraného utkání se utká s českou reprezentantkou Petrou Kvitovou.

Na vítězství Wozniacké si můžete vsadit v kursu 1,11, na výhru Erraniové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 4,76.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!