Sparta hodlá probuzení potvrdit v Litvínově

Velkým zklamáním jsou v novém ročníku Tipsport extraligy výkony hokejistů Sparty. Pražané ale v posledním kole porazili Zlín po prodloužení a doufají, že se ze spodních pater tabulky rychle posunou vzhůru. Ve čtvrtek se sparťané pokusí odvézt tři body z Litvínova.

Sparťan Jaroslav Hlinka se snaží překonat slávistického brankáře Roberta Slipčenka.

Chemici jsou po osmi kolech předposlední. A to přes skvělou domácí bilanci, když vyhráli tři ze čtyř utkání před svými fanoušky. V minulém kole Severočeši poprvé doma zaváhali, podlehli Třinci 2:4. Sedm bodů má na svém kontě František Lukeš.

Sparta po vítězství v derby nad Slavií tři zápasy v řadě prohrála, neúspěšnou sérii ukončila až v úterý. V prodloužení gólem o porážce Zlína rozhodl Salcido. Nejproduktivnějším hráčem je šestibodový Tomáš Kůrka.

V minulé sezoně tři ze čtyř vzájemných zápasů vyhrál Litvínov, jednou z toho až po prodloužení.

Na vítězství Litvínova si můžete vsadit v kursu 2,53, na výhru Sparty vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,15. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!