Ferrer se po vyřazení Söderlinga chystá v Pekingu na Ljubičiče

Parádní turnaj prožívá na podniku v Pekingu David Ferrer. Španěl ve čtvrtfinále vyřadil favorizovaného Söderlinga a o finále se utká se zkušeným Chorvatem Ivanem Ljubičičem.

David Ferrer

Osmadvacetiletý Ferrer je v žebříčku ATP na 11. místě, letos postoupil do finále v Buenos Aires a následně triumfoval v Acapulku. V Monte Carlu, Barceloně a Madridu skončil v semifinále, v Římě podlehl až ve finále Nadalovi. Do nejlepší čtyřky se probojoval v Bastadu i naposledy v Kuala Lumpuru.

Rodák z Banja Luky Ljubičič se blýskl čtvrtfinálovým vítězstvím nad druhým nasazeným Skotem Murraym, letos jednatřicetiletý tenista vyhrál prestižní turnaj v Indian Wells. Ve čtvrtfinále skončil v Dubaji a Umagu.

Oba tenisté se utkali šestkrát, Ljubičič zvítězil jen v prvním vzájemném měření v roce 2003. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Djokovič (1-Srbsko) – Isner (WC-USA).

Na vítězství Ferrera si můžete vsadit v kursu 1,6, na výhru Ljubičiče vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,06.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!