Berdych se v Šanghaji utká se Španělem Robredem

Tenisová sezona se pomalu blíží ke svému závěru, o cenné body do žebříčku se tento týden bojuje v Šanghaji. Celkový vítěz prestižního podniku si odveze 1000 bodů. Ve druhém kole se světová sedmička Tomáš Berdych utká se Španělem Tommym Robredem.

Tenista Tomáš Berdych

Pětadvacetiletý Berdych měl v prvním kole jako turnajová sedmička volný los, letos rodák z Valašského Meziříčí nejlepšího výsledku dosáhl ve Wimbledonu. Až ve finále prohrál s Nadalem. V semifinále skončil na Roland Garros. Naposledy prohrál v prvním kole v Pekingu s Němcem Berrerem.

Rodák z Hostalricu Robredo v prvním kole porazil krajana Montaňese, letos osmadvacetiletý tenista se nejdále probil v Bastadu, kde skončil v semifinále. O kolo dříve vypadl v Aucklandu, Indian Wells a Métách. Naposledy v Pekingu prohrál v prvním kole se Švédem Söderlingem.

Oba tenisté se utkali šestkrát, každý zvítězil třikrát. Naposledy loni v Paříži uspěl Robredo.

Na vítězství Berdycha si můžete vsadit v kursu 1,53, na výhru Robreda vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,19.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!