Šafářová se v Moskvě utká s domácí Klejbanovovou

V úterý se do startujícího turnaje v Moskvě zapojí Lucie Šafářová. Česká fedcupová reprezentantka se utká s domácí Alisou Klejbanovovou, která plní roli nasazené sedmičky.

Tenistka Lucie Šafářová

Klejbanovová je v žebříčku WTA na 27. místě, letos moskevská rodačka vyhrála turnaj v Kuala Lumpuru. Ve čtvrtfinále skončila jednadvacetiletá hráčka v Indian Wells a San Diegu. V září se radovala z triumfu v Soulu, ve finále porazila Kláru Zakopalovou.

Třiadvacetiletá Šafářová je světovou pětatřicítkou, letos brněnská rodačka postoupila do čtvrtfinále v Brisbane. V Paříži podlehla až ve finále Dementěvové, v Madridu musela pro zranění vzdát semifinále Rézaiové. S tou prohrála semifinále i v Bastadu, v Quebec City došla rovněž mezi nejlepší čtyři.

Obě tenistky se v kariéře ještě neutkaly. Vítězka námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepší z dvojice Erraniová (Itálie) – Savčuková (Q-Ukrajina).

Na vítězství Klejbanovové si můžete vsadit v kursu 1,45, na výhru Šafářové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,37.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!