Murrayho čeká ve Valencii domácí Lopez

Těžkého soupeře má v prvním kole turnaje ve Valencii skotský tenista Andy Murray. Na prestižním podniku kategorie ATP 500 se nasazená jednička utká se nebezpečným domácím reprezentantem Felicianem Lopezem.

Skotský tenista Andy Murray

Světová čtyřka Murray zahájila sezonu finálovou účastí na Australian Open, ve Wimbledonu skončil v semifinále. Poté podlehl ve finále v Los Angeles Querreymu a poté vyhrál prestižní podnik v Torontu. Z celkového vítězství se radoval i v Šanghaji.

Rodák z Toleda Lopez je v žebříčku ATP na 31. místě, letos devětadvacetiletý tenista triumfoval v Johannesburgu. V semifinále skončil v Queen’s clubu a v Los Angeles.

Oba tenisté se utkali třikrát, pokaždé zvítězil Murray. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole narazí na Argentince Juana Monaka, který v prvním kole porazil španělského kvalifikanta Bautistu-Aguta.

Na vítězství Murrayho si můžete vsadit v kursu 1,15, na výhru Lopeze vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 4,14.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!