Nalbandiana v Basileji čeká Chorvat Čilič

Již ve druhém kole podniku v Basileji na sebe narazí dvě těžké váhy. Někdejší světová trojka David Nalbandian z Argentiny se postaví Marinu Čiličovi. Chorvat je turnajovou šestkou.

Argentinský tenista David Nalbandian

Nalbandian je v žebříčku ATP na 29. místě, po devítiměsíční zdravotní přestávce se na okruh vrátil v únoru. Vyhrál turnaj ve Washingtonu, ve čtvrtfinále skončil v Buenos Aires, Monte Carlu a v Torontu.

Dvaadvacetiletý Čilič je světovou patnáctkou, úvod sezony měl rodák z Medjugorje skvělou. Vyhrál v Čennaí, na Australian Open prohrál až v semifinále s Murraym a následně triumfoval v Záhřebu. Ve finále v Mnichově podlehl Južnému.

Oba tenisté se utkali dvakrát, v obou případech (jednou letos ve Washingtonu) zvítězil Nalbandian.

Na vítězství Nalbandiana si můžete vsadit v kursu 1,47, na výhru Čiliče vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,32.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!