Domácího Monfilse v Paříži prověří Španěl Verdasco

Prvního čtvrtfinalistu pozná ve čtvrtek prestižní podnik v Paříži. Dvanáctý nasazený domácí rodák Gaël Monfils se utká s turnajovou šestkou Fernandem Verdaskem ze Španělska.

Francouz Gael Monfils

Monfils je v žebříčku ATP na 14. místě, letos čtyřiadvacetiletý tenista vyhrál podnik v Montpellier, až ve finále podlehl Montaňesovi ve Stuttgartu a Nadalovi v Tokiu.

Šestadvacetiletý Verdasco je světovou devítkou, letos rodák z Madridu vyhrál turnaje v San Jose a v Barceloně, až ve finále podlehl v Monte Carlu a Nice.

Oba tenisté se utkali jedinkrát, v roce 2008 v Monte Carlu vyhrál ve dvou setech Monfils.

Na vítězství Monfilse si můžete vsadit v kursu 1,54, na výhru Verdasca vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,17.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!