Úvodní neúspěch Češi zkusí odčinit proti domácím Finům

První zápas turnaje Karjala českým hokejistům nevyšel. V Českých Budějovicích podlehli Švédům, přestože ještě v úvodu druhé třetiny vedli o dva góly. Další šanci na bodový zisk mají svěřenci trenéra Hadamczika v sobotu, kdy v Helsinkách nastoupí proti domácímu Finsku.

Jan Koukal v souboji s finským reprezentantem Juha-Pekkou Hytonenem - ilustrační foto.

Seveřané v prvním zápase neuspěli proti Rusku, jehož jediný gól vstřelil až v 58. minutě Svitov. Čisté konto vychytal Košečkin.

Čeští hokejisté ve čtvrtek neudrželi nadějné vedení a prohráli se Švédy 3:4. Do branky se místo Štěpánka postaví Marek Schwarz, v obraně nováček Martin Lojek nahradí Gřegořka. Debut si odbude i Lukáš Klimek.

Na vítězství Finska si můžete vsadit v kursu 2,05, na výhru českých hokejistů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,7. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,3.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!