Poslední nováček z Ústí hostí v duelu o přežití Brno

Soubojem dvou nejhorších celků první poloviny Gambrinus ligy je nedělní zápas Ústí nad Labem proti Brnu. Domácí nováček jen dvakrát zvítězil, Brno zase už jedenáctkrát odešlo z trávníku poraženo.

Ústecký Alois Hyčka (vpředu) v souboji s Pavlem Verbířem z Teplic - ilustrační foto.

Ústí nad Labem v sedmi domácích duelech vstřelilo pouhé tři góly a dokázalo porazit jen Bohemians 1905. V minulém kole svěřenci trenéra Habance prohráli na Spartě 1:4, jejich jediný gól vstřelil Volek.

Brno je nejhorším týmem Gambrinus ligy z pohledu venkovních zápasů, na svém kontě má jen tři body za překvapivou výhru v Teplicích. V minulém kole ale Zbrojovka doma podlehla zachraňující se Příbrami 0:1.

Na konci srpna Ústí nad Labem vyhrálo v Brně 3:1. Hosty poslal do vedení Kraut, ještě do přestávky zvýšil Doležal. Ten v 63. minutě proměnil penaltu, Zbrojovka již jen korigovala veteránem Dostálkem v 87. minutě.

Na vítězství Ústí nad Labem si můžete vsadit v kursu 2,55, na výhru Brna vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,65. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 2,9.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!