Manchester City může slavit postup v Evropské lize

Slavit postup do jarní části Evropské ligy mohou ve středu fotbalisté Manchesteru City. Pokud „Citizens“ porazí Salcburk a zároveň turínský Juventus neuspěje na trávníku překvapivého lídra skupiny A Poznani, budou mít svěřenci trenéra Manciniho zaručený postup. Zápas bude rozhodovat český sudí Libor Kovařík.

Fotbalisté Manchesteru City se radují z branky - archivní foto.

Manchester v minulém kole prohrál v Poznani 1:3, jeho jediný gól vstřelil Adebayor. V domácí soutěži je ambiciózní tým na čtvrté příčce, na vedoucího městského rivala ztrácí pět bodů. V sobotu domácí remizovali 1:1 ve Stoke, které na gól Richardse odpovědělo v nastaveném čase. Mancini má k dispozici téměř kompletní kádr.

Pokud Salcburk nezvítězí, bude vyřazen. V domácí soutěži je obhájce titulu až třetí, na vedoucí Ried ztrácí pět bodů. V minulém kole v sobotu tým Red Bull vyhrál 2:1 v posledním Linci.

První zápas v Rakousku vyhráli hosté 2:0. Skóre otevřel již v 8. minutě David Silva, v 63. minutě zvýšilo Jo.

Na vítězství Manchesteru City můžete vsadit v kursu 1,2, na výhru Salcburku vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 13. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 6.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!