Čtyřhra přiblíží Srbsko nebo Francii vítězství v Davis Cupu

Jako často čtyřhra může být klíčovým soubojem v boji o postup v tenisovém Davis Cupu. Po prvním dni finále mezi Srbskem a Francií je totiž stav nerozhodný a vítězství ve čtyřhře tak jeden z celků přiblíží salátové míse.

Radost srbského tenisty Novaka Djokoviče

V prvním zápase zchladil nadšení vyprodané arény v Bělehradě Gael Monfils, který jednoznačné smetl domácí dvojku Tipsareviče. Francouz vyhrál první set 6:1, ve druhé sadě se muselo rozhodovat v tie-breaku, ale ve třetím setu už Monfils nepovolil soupeři ani hru.

Srby udržel ve hře Novak Djokovič, který porazil Gillese Simona také ve třech setech. Francouz prohrál první dvě sady 3:6 a 1:6, až ve třetím setu více vzdoroval a prohrál 5:7.

Do čtyřhry hodlají domácí poslat Viktora Troického a Nenada Zimonjiče. S tím by ale mohl hrát Djokovič, Srbové definitivní podobu ještě zvažují. Za Francii by na kurt měli vyběhnout Arnaud Clément a Michael Llodra.

Na výhru Srbska si můžete vsadit v kursu 1,8, stejný kurs vypsali bookmakeři Tipsportu na vítězství Francouzů.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!