Rubriky:

Šlágr týdne

Potvrdí Davyděnko v Paříži dobrou bilanci se Španělem Verdascem?

31. května 2009 09:10

Jedním z nejvyrovnanějších utkání čtvrtého kola French Open by měl být zápas Španěla Fernanda Verdasca s ruským tenistou Nikolajem Davyděnkem. Turnajová osmička v Paříži zatím neztratila ani set, dobré výkony podává i desítka Davyděnko. S Verdascem má navíc výrazně kladnou bilanci.

Verdasco na Roland Garros porazil domácího Serru, Němce Petzchnera a krajana Almagra. Letos pětadvacetiletý rodák z Madridu došel do finále v Brisbane, v semifinále vypadl na úvodním grandslamu sezóny v Melbourne.

Davyděnko v Paříži postupně vyřadil Rakušana Koubka, Argentince Jungueiru a Švýcara Wawrinku. Osmadvacetiletý rodák z ukrajinského Severodoněcku letos došel nejdále v Barceloně a Estorilu, kde vypadl v semifinále.

Oba tenisté se v kariéře utkali pětkrát, jedinkrát zvítězil Verdasco. Na antuce mají bilanci vyrovnanou, naposledy Davyděnko před třemi roky v Římě vyhrál po setech 6:1, 3:6 a 6:0.

Vítěz se může v dalším kole utkat se Španělem Rafaelem Nadalem. Světová jednička ale musí nejprve porazit Švéda Robina Söderlinga.

Na vítězství Verdasca si můžete vsadit v kursu 1,5, na výhru Davyděnka vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,25.

CO

Zrušit


Časová osa: Šlágr týdne

Filtr článků - Šlágr týdne