Češi startují Wimbledon, Mináře čeká Gonzalez

Hned první den se ve Wimbledonu představí pětice českých tenistů. Ti budou bojovat o postup do druhého kola třetího grandslamu sezóny. Pražský rodák Ivo Minář v Londýně změří síly s Argentincem Maximo Gonzalezem.

Pětadvacetiletý Minář letos vyhrál challengery v bulharské Sofii a italské Barlettě. V poslední přípravě na Wimbledon prohrál v Queens Clubu první kolo s Uzbekem Istominem.

Rodák z Tandilu Gonzalez vyhrál challengery v chilských Santiagu a Iquique. Na Roland Garros postoupil do třetího kola, kde jej vyřadil Španěl Robredo.

Oba tenisté se v kariéře ještě nikdy neutkali. Vítěz se ve druhém kole utká s lepším z dvojice Kohlschreiber (Německo) – Serra (Francie).

Na vítězství Mináře si můžete vsadit v kursu 1,42, na výhru Gonzaleze vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,46.