Rubriky:

Šlágr týdne

FC Turín - Juventus

Do startu:
Živě

Světovou dvojku Serenu Williamsovou se pokusí zastavit Azarenková

30. června 2009 14:21

Běloruská teenagerka Victoria Azarenková se pokusí zastavit cestu Sereny Williamsové do čtvrtfinále Wimbledonu. Americká tenistka ale plní na prestižním turnaji roli nasazené dvojky a stále má šanci zahrát se finále proti své sestře Venus. Ta je horní části pavouka již také ve čtvrtfinále.

Sedmadvacetiletá Serena Williamsová letos vyhrála úvodní grandslam v Melbourne, kde uspěla i se sestrou Venus ve čtyřhře. Na halovém turnaji v Paříži musela před semifinále proti Dementěvové vzdát pro zranění kolena. Až ve finále prohrála rodačka ze Saginaw v Miami, zdravotní problémy měla i v dubnu. Zranění jí zamezilo startu v Charlestonu. Na French Open prohrála ve čtvrtfinále s pozdější vítězkou Kuzněcovovou.

Rodačka z Minsku Azarenková zahájila sezónu skvěle – vítězstvím v Brisbane. Pro nemoc se pak musela odhlásit z turnaje v Sydney, ale následně došla do 4. kola Australian Open. V něm musela pro zdravotní potíže vzdát právě Sereně Williamsové. V únoru získala trofej v Memphisu, v březnu navázala triumfem ve čtyřhře turnaje v Indian Wells (se Zvonarevovou) a vítězstvím na turnaji v Miami. Zraněné rameno ji nepustilo do hry ve Stuttgartu, po čtvrtfinálové účasti na French Open se musela odhlásit pro bolest kyčle z podniku v Eastbourne.

Obě tenistky se utkaly třikrát ve dvou případech zvítězila Williamsová. Letošní bilance je 1:1, Azarenkový zvítězila v Miami. Vítězka se v semifinále utká s lepší z dvojice Schiavoneová (Itálie) – Dementěvová (4-Rusko).

Na vítězství Sereny Williamsové si můžete vsadit v kursu 1,31, na výhru Azarenkov vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,88.

CO

Zrušit


Časová osa: Šlágr týdne

Filtr článků - Šlágr týdne