Veterán Haas se utká v Londýně s Djokovičem

V kvalitních výkonech pokračuje tenista Tommy Haas. Na prestižním Wimbledonu postoupil jednatřicetiletý Němec už do osmifinále a překonal tak svůj dosud nejlepší výsledek z roku 2007. V boji o nejlepší čtveřici Haase čeká světová čtyřka Novak Djokovič ze Srbska.

Německý tenista Tommy Haas se raduje z vítězství nad Igorem Andrejevem z Ruska a postupu do čtvrtfinále.

Djokovič letos vyhrál turnaj v rodném Bělehradě a v Dubaji. Do finále postoupil v Miami, Monte Carlu, Římě a Halle.

Rodák z Hamburku Haas letos vyhrál turnaj v Halle, na němž ve finále porazil právě Djokoviče. Předtím postoupil do čtvrtého kola Roland Garros.

Oba tenisté se utkali třikrát, ve dvou případech zvítězil Djokovič. Poslední zápas v červnu Halle na trávě ovšem vyhrál Haas.

Vítěz v semifinále změří síly s lepším z dvojice Karlovič (22-Chorvatsko) - Federer (2-Švýcarsko).

Na vítězství Djokoviče si můžete vsadit v kursu 1,42, na výhru Haase vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,46.