Rubriky:

Šlágr týdne

Fotbalová liga je za dveřmi, na hattrick chce útočit Slavia

23. července 2009 12:17

Fotbalisté Slavie jsou největšími favority Gambrinus ligy, kterou zahájí páteční zápas Teplic se Spartou. Svěřenci trenéra Karla Jarolíma ovládli poslední dva ročníky a budou tedy útočit na historický hattrick. Na paty by jim měla šlapat nejvíce Sparta, špatný ročník chce odčinit Baník a počítat se musí i s Mladou Boleslaví, Libercem a Olomoucí.

 

Lukáš Táborský, Právo

Prim by však měla hrát Slavia, která stejně jako v zimním přestupním období i v létě čeřila přestupové vody. Pohyb v kádru Slavie byl extrémní. Překvapivě se musel pakovat kapitán Brabec, odešli i Besta, Dřížďal a Toleski.

Největší posilou by měl být Tunisan Ragued, dále přišli ze Zlína bek Čelůstka a ex-jablonecký záložník Hloušek. Z italské Regginy se vrátil obránce Krajčík, góly má střílet zkušený Vlček.

Po roce ve druhé lize se do nejvyšší soutěže vrací Bohemians 1905 a dochází tak ke kuriózní situaci. Vršovický klub se tak utká se svým jmenovcem Bohemians Praha. Druhým nováčkem je Slovácko, které koupilo účast od Čáslavi.

U Tipsportu si můžete vsadit na celkového vítěze. Favoritem je s kursem 2 Slavia, následovaná Spartou (2,3). Už větší odstup mají Mladá Boleslav (15), Liberec (17), Ostrava (50) a Olomouc (60). Outsiderem je s kursem 1000 Kladno.

CO

Zrušit


Časová osa: Šlágr týdne

Filtr článků - Šlágr týdne