Rubriky:

Šlágr týdne

Slavia hodlá odčinit vyřazení z Ligy mistrů

20. srpna 2009 13:59

Ostudu v podobě vyřazení moldavským Šeriffem Tiraspol z Ligy mistrů mohou fotbalisté pražské Slavie odčinit v Evropské lize. V boji o postup do její základní skupiny ovšem svěřence trenéra Karla Jarolíma čeká Crvena Zvezda Bělehrad.

 

Právo

Slavia si potřebuje doma vytvořit náskok, doma jsou totiž Srbové velice nebezpeční. Český šampión sice vyhrál o víkendu v Českých Budějovicích díky gólu Jaroslava Černého 1:0, herně ale nepřesvědčil. Na vítězství v pohárech navíc sešívaní čekají již 17 zápasů.

Crvena Zvezda není v pohárové Evropě neznámým jménem, bělehradský celek dokonce v roce 1991 nejprestižnější evropský pohár získal. Aktuálně má ale finanční problémy, pro které se musel rozloučit s některými oporami.

Pražané nemohou nasadit zraněné Šmicra, Kaufmana a Pekharta. Potíže s třísly má Grajciar, naopak by už měl nastoupit Hloušek. Na lavičku se po odpykání disciplinárního trestu vrací trenér Jarolím.

Na vítězství Slavie si můžete vsadit v kursu 1,8, na výhru Bělehradu vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,96. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,3.

CO

Zrušit


Časová osa: Šlágr týdne

Filtr článků - Šlágr týdne