Rubriky:

Šlágr týdne

Slavia má náskok, čeká ji bouřlivé prostředí

27. srpna 2009 19:29

S příjemným třígólovým náskokem odcestovali do Bělehradu fotbalisté Slavie. Ti v prvním utkání play-off Evropské ligy zdolali Crvenou Zvezdu 3:0 a ve čtvrteční odvetě by si tak postup do základních skupin soutěže měli pohlídat.

 

Jan Handrejch, Právo

V Srbsku tak mohou svěřenci trenéra Karla Jarolíma i dvakrát inkasovat a stále budou v postupové pozici. Ta by částečně napravila reputaci po překvapivém vyřazení od moldavského Šeriffu Tiraspol.

Slavii čeká mimořádně bouřlivé prostředí, horkokrevní srbští fanoušci se předvedli již před týdnem, kdy páchali výtržnosti cestou i pak v Praze a pacifikovat je musela policie.

O víkendu Slavia remizovala v Teplicích, její gól vstřelil záložník Jaroslav Černý. Český mistr by chtěl vstřelit gól, domácí by pak museli skórovat pětkrát. Což je silně nereálná předpověď.

Slavie nemůže počítat s dlouhodobě zraněnými Šmicrem, Kaufmanem a Pekhartem, až těsně před zápasem se rozhodne o startu Ragueda. Tunisana by mohl nahradit ex-plzeňský Trapp, který zatím v sezóně neodehrál za áčko Slavie ani minutu.

Na vítězství CZ Bělehrad si můžete vsadit v kursu 2,05, na výhru Slavie vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,2. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,2.

CO

Zrušit


Časová osa: Šlágr týdne

Filtr článků - Šlágr týdne