Rubriky:

Šlágr týdne

Na Slováky se českým fotbalistům daří, naposledy ale prohráli

3. září 2009 08:48

Z dlouhodobého hlediska mají čeští fotbalisté nad Slováky navrch, poslední vzájemné měření ale nezvládli. Na Letné Slováci zvítězili 2:1 a udělali tak velký krok k postupu na mistrovství světa 2010 v Jihoafrické republice. Ten ale musejí potvrdit ve zbývajících zápasech a v prvním z nich hostí svěřence trenéra Ivana Haška.

 

Petr Horník, Právo

Ten už může počítat se službami uzdraveného Tomáše Rosického, kapitán národního celku ale není po dlouhé pauze schopen absolvovat celý zápas, jak přiznal ve středečním on-line chatu se čtenáři Sport.cz.

Do reprezentace se vrací i veterán Jan Koller, který se s dresem se lvíčkem na prsou rozloučil po neúspěšném loňském mistrovství Evropy. Nejlepší střelec reprezentační historie by opět mohl vytvořit úderné duo s Milanem Barošem. Tomu se v noci na středu narodil syn Patrik.

Slováci před pěti měsíci vyhráli v Praze, to ale bylo jejich první vítězství nad bývalým federálním partnerem po téměř 12 letech. Od rozdělení Československa se oba celky utkaly sedmkrát, Slováci zvítězili dvakrát oproti čtyřem výhrám českých fotbalistů.

Na vítězství Slovenska si můžete vsadit v kursu 2,95, na výhru českých fotbalistů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,3. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3.

CO

Zrušit


Časová osa: Šlágr týdne

Filtr článků - Šlágr týdne