Pardubice první krok zvládly a jsou titulu blíž

Ani Vítkovice nedokázaly zastavit spanilou jízdu hokejistů Pardubic v probíhajícím play-off. Svěřenci trenéra Václava Sýkory prohráli jen úvodní čtvrtfinále s Třincem, od té doby již jen vítězí. Úvodní finále v sobotu Východočeši vyhráli 5:1.

Hokejisté Pardubic slaví jeden z gólů do sítě Vítkovic v prvním finálovém utkání play-off.

Pardubice jsou v pohodě a před vyprodanou arénou to bylo od začátku cítit. Domácí soupeře zmáčkli a veterán v domácí brance Dominik Hašek se nudil. Aktivita Východočechů byla odměněna v 10. minutě, kdy se bleskovou střelou po vhazování prosadil kanonýr Petr Sýkora.

O pět minut později zvyšoval pohotovou tečí Somík, ale stejnou zbraní ještě do přestávky odpověděl Vrána. Domácí ale měli stále navrch a třetí gól přidal z úspěšného brejku dvou na jednoho Rákos. V závěru se opět trefil produktivní Sýkora a obránce Píša.

Na vítězství Pardubic si můžete vsadit v kursu 1,77, na výhru Vítkovic vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,6. Pokud očekáváte remízu po zákldaní hrací době, je k dispozici kurs 4,1.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!