Nizozemci se mohou přiblížit postupu, stejně tak Japonci

Další krok směrem k postupu ze základní skupiny mohou v sobotu udělat fotbalisté Nizozemí. „Oranjes“ úvodní duel proti Dánsku bez problémů zvládli a nyní se utkají s Japonskem. To rovněž start šampionátu zvládlo, porazilo Kamerun.

Nizozemci v prvním poločase nemohli nalézt klíč k obraně Dánska, bezprostředně po přestávce jim pomohl Daniel Agger. Ten si vstřelil nešťastný vlastní gól, v závěru zvyšoval na 2:0 Dirk Kuijt. Po zranění stehenního svalu stále nemůže nastoupit hvězdný fotbalista Bayernu Mnichov Arjen Robben.

Japoncům stačilo k vítězství nad Kamerunem vstřelit jediný gól, který obstaral v 39. minutě Keisuke Honda. Svěřenci trenéra Okady vítězstvím ukončili dvě série – poprvé zvítězili na MS mimo svoji půdu a zároveň zařídili první porážku Kamerunu v jeho zahajovacích duelech na MS.

Na vítězství Nizozemí si můžete vsadit v kursu 1,43, na výhru Japonska vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 8,27. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,86.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!