Tápající Jablonec dohání manko z Kypru

Nepříliš spokojení se startem sezóny mohou být fotbalisté Jablonce. Český vicemistr je v tabulce po třech kolech až jedenáctý, navíc v odvetě třetího předkola Evropské ligy bude dohánět jednogólovou ztrátu z hřiště Apoelu Nikósie.

Tomáš Vondrášek (vpředu) z Teplic a Pavel Eliáš z Jablonce v boji o míč v utkání třetího kola první fotbalové ligy.

Jablonec o víkendu jen remizoval v severočeském derby s Teplicemi 1:1. Svěřenci trenéra Komňackého sice vedli od 9. minuty po trefě Pekharta, ve druhé minutě nastavení ovšem srovnal Matula. Třígólový mladíček Pekhart je zatím jediným střelcem Jablonce v nové sezóně.

Apoel byl v prvním utkání aktivnější a po zásluze zvítězil. Jediný gól vstřelil v 55. minutě Solari, který využil chyby v obraně Jablonce. To už nehrál zkušený Drsek, který musel pro zranění střídat.

Na vítězství Jablonce si můžete vsadit v kursu2,05, na výhru Apoelu vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,2. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,2.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!