Hokejisté nechtějí Karjalu zakončit bez bodu, na závěr hrají s Ruskem

Po těsné domácí porážce se Švédy neuspěli čeští hokejisté ani ve druhém zápase Turnaje Karjala. V Helsinkách je domácí Finové smetli 5:0. Poslední šanci na bodový zisk mají svěřenci trenéra Hadamczika v nedělním duelu proti Rusku.

Kouč hokejové reprezentace Alois Hadamczik na střídačce.

Čeští hokejisté s Finskem prohrávali už od 4. minuty, kdy se prosadil Välivaara. Zápas se definitivně zlomil ve své polovině, kdy domácí během 76 sekund góly Immonena, Laineho a Lahtiho zvýšili na 4:0. Poslední ránu soupeři zasadil opět Lahti v 51. minutě.

Rusko vyhrálo turnaj v Karjala v posledních čtyřech letech, nyní ale triumf neobhájí. V sobotu totiž prohrálo se Švédskem 2:3 a dosud stoprocentní Seveřany již nemají šanci přeskočit. Góly svěřenců trenéra Bykova vstřelili Kuljaš a Popov.

Na vítězství Ruska si můžete vsadit v kursu 1,75, na výhru českých hokejistů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,15. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,5.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!