Šlágr týdne

Tipsport extraliga po dvou dnech pokračuje i o vánočních svátcích

24. prosince 2010 15:32

Žádné velké přestávky, hokejová Tipsport extraliga půlí základní částí, již v neděli si můžete vánoční svátky zpříjemnit fanděním svého oblíbeného klubu. Na programu nejvyšší soutěže je šest zápasů 33. kola.

Petr Horník, Právo

Jeden zápas byl předehraný na konci října. Sparta totiž míří na tradiční Spengler Cup, v Mladé Boleslavi tak nastoupila s předstihem. Zvítězila 2:0, když první gól vstřelil v přesilovce Petr Ton, necelé čtyři minuty před koncem v oslabení zvyšoval Jakub Koreis. Čisté konto vychytal Tomáš Pöpperle.

Vedoucí Vítkovice v úterý po divokém závěru přestřílely Plzeň 6:4 a hájit náskok na první příčce budou v Kladně. To naposledy zvítězilo gólem Látala v prodloužení v Karlových Varech. Druhý Třinec neuspěl ve Zlíně a udržet kontakt s Vítkovicemi bude chtít v souboji s Českými Budějovicemi.

Vsaďte na pět zápasů Tipsport extraligy ledního hokeje a užijte si Tiplounge!

Luxusní místa na stadionu, skvělý výhled na ledovou plochu, občerstvení, pohodlné sezení, přítomnost sexy dívek z Tipsport Teamu a samozřejmě extraligový hokej. To čeká na výherce Tiphokejové5.

Zlín se opět představí před vlastními fanoušky, hostí Litvínov. Ten v úterý prohrál s Mladou Boleslaví 3:5, čtyři góly padly v přesilovkách (2-2), dva v oslabení (1-1).

Slavia po demolici Liberce 7:1 hostí v duelu sousedů v tabulce Karlovy Vary, Bílí tygři hrají v Brně. Plzeň se pokusí přiblížit elitní desítce na ledě Pardubic. Mistr si naposledy přivezl vítězství 3:1 z Českých Budějovic.

Na zápasy nejvyšší hokejové soutěže si můžete vsadit u Tipsportu.