Šok v Šanghaji! Zverev při zápase k smrti vyděsil podavače míčů

Šanghaj/Praha

Vyhraný fiftýn, zaťatá pěst a vítězoslavný výkřik. Německý tenista a světová pětka Alexander Zverev v zápase proti Gruzínci Basilašvilimu na turnaji v Šanghaji naplno projevil své emoce. Nic neobvyklého. Svým gestem však dost vyděsil jednoho z podavačů míčů.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Sestřih zápasu Zverev - BasilašviliVideo: sntv

Jednadvacetiletý Němec dobíhal míč. Vítězným bekhendem ukončil výměnu a zároveň game. Radost měl ohromnou, proto následovalo vítězné gesto. Aniž by si to Zverev uvědomil, zaťatá pěst v prvotní fázi směřovala na podavače míčů, jenž strachy uskočil.

Netradiční chvilka se zrodila v jedenácté hře prvního setu. Zverev získal výhodu brejku, dostal se do vedení 6:5 a při svém podání ukončil první set. Ve druhém soupeři jednou sebral servis a vyhrál 6:4. V dalším kole turnaje v Šanghaji na mladého Němce čeká Australan De Minaur.