Živě

M. Bryan, B. Bryan - Koolhof, Tsitsipas 7:5, 7:6 Bratři Bryanovi po Bobově návratu získali v Miami již 118. titul

31. března 2019 10:56 - Miami

Bratři Bryanové jsou po Bobově operaci kyčle opět v plné síle a v Miami získali už 39. titul z turnajů Masters, celkově 118. společný na okruhu ATP. Čtyřicetiletá americká tenisová dvojčata ve finále odvrátila čtyři setboly a porazila nizozemsko-řecký pár Wesley Koolhof, Stefanos Tsitsipas 7:5, 7:6.

 

Ahmed Jadallah, Reuters

"Bob v poslední době strávil hodně času na gauči, je fajn, že je zpátky ve skvělé formě a že jsme tady doma v Miami před spoustou kamarádů a členů rodiny obhájili titul," radoval se Mike Bryan. Bob se vrátil na kurty v lednu a o měsíc později už vybojovali trofej v Delray Beach.

Po operaci kyčle Bob chyběl bratrovi osm měsíců a Mike dohrál minulou sezonu s krajanem Jackem Sockem. V sobotu v Miami favorizovaní bratři vyhráli tamní deblový turnaj už pošesté.

"Před osmi měsíci mi doktoři rozřízli nohu a netušil jsem, jestli se vůbec budu moci vrátit na kurt. Tehdy by se mi něco takového zdálo jako nemožné. Takže teď se mi splnil sen," dodal dojatý Bob Bryan.

ČTK

  Siegemundová - Siniaková zítra 10:00
20210624T10:00:00+0200
Siegemundová vs. Siniaková
Siegemundová vs. Siniaková
Siegemundová
Siniaková

Časová osa: Tenis

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.