Rubriky:

Tenis

Sestry Williamsovy budou hrát čtyřhru na Australian Open

15. listopadu 2007 10:52 - SYDNEY

Sestry Venus a Serena Williamsovy si chtějí po pěti letech společně zahrát čtyřhru na grandslamovém Australian Open. Americké tenistky se deblu věnují jen příležitostně, ale mají společně na kontě už šest deblových grandslamových titulů. Po dvou získaly v Melbourne a Wimbledonu, po jednom na Roland Garros a US Open.

 

ČTK

Vzhledem k tomu, že společně nehrají často, nejsou na deblovém žebříčku nijak vysoko. K účasti na Australian Open by tak potřebovaly divokou kartu od pořadatelů, ale její získání by podle všeho neměl být problém.

"Sestry Williamsovy v plné síle na jedné straně sítě, to je v tenisu jeden z nejlepších pohledů. Patří mezi nejlepší páry na okruhu s neuvěřitelně úspěšnou bilancí," uvedl v oficiálním prohlášení ředitel Australian Open Craig Tiley.

Sestry Williamsovy v roce 2003 vyhrály Australian Open, ale od té doby nehrály čtyřhru až do letošního Wimbledonu. Tam ve druhém kole odstoupily kvůli Serenině zranění kotníku ze dvouhry. Loni mladší ze sesterského dua překvapivě vyhrála v Melbourne dvouhru.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis