Rubriky:

Tenis

Tlustá? Hrdá! Serena oblékla sexy úbor

29. října 2020 12:07 - New York

Serena Williamsová o sobě dává vědět znovu i mimo tenisové kurty. Zapojila se do kampaně známé značky obuvi a doplňků. Na sociální síť hrdě zavěsila záběry ze zákulisí. Je na nich oděná jen v odvážných černých plavkách s hlubokým výstřihem a kožených botách.

 

Gonzalo Fuentes, Reuters

Neskrývá nic ze svých křivek, které se nedávno staly terčem kritiky od legendární americké tenistky Chris Evertové. Ta Williamsové rázně vzkázala, aby zhubla, pokud chce obnovit lepší časy na kurtu.

"Měla by zhubnout," usoudila Evertová, že Williamsová je na tenisové poměry poněkud tlustá poté, co vypadla na Roland Garros už ve druhém kole a na US Open skončila v semifinále. "Pokud se jí podaří shodit pár kil, bude se na kurtu mnohem lépe pohybovat, u míčů bude včas a tím pádem bude schopná hrát v lepších úhlech a z výhodnějších pozic."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

what a perfect match @stuartweitzman

Příspěvek sdílený Serena Williams (@serenawilliams),Říj 15, 2020 v 3:04 PDT

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

For walking @stuartweitzman

Příspěvek sdílený Serena Williams (@serenawilliams),Říj 26, 2020 v 5:58 PDT

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Are made

Příspěvek sdílený Serena Williams (@serenawilliams),Říj 26, 2020 v 5:58 PDT

vap, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.