Rubriky:

Tenis

Murray se kvůli zranění zápěstí odhlásil z turnaje v Dubaji

16. února 2011 08:09 - DUBAJ

Poražený finalista Australian Open Andy Murray se odhlásil z turnaje v Dubaji s dotací 1,6 miliónu dolarů, který se hraje příští týden. Britský tenista vysvětlil neúčast na svém oficiálním webu zraněným zápěstím.

 

Petar Kujundzic , Reuters

Pátý hráč světa Murray si tak bude muset počkat na šanci na první výhru od australského grandslamu, v jehož finále prohrál se Srbem Novakem Djokovičem, až do březnového Indian Wells. Minulý týden třiadvacetiletý Skot vypadl hned v prvním kole ve dvou setech s Marcosem Baghdatisem z Kypru.

Loni se Murray postaral v Dubaji o pozdvižení, když po prohře v druhém kole s nenasazeným Jankem Tipsarevičem tvrdil, že v utkání experimentoval. "Byla to dobrá zkušenost. Kdyby to bylo na grandslamu, moje taktika by byla jiná," řekl tehdy po zápase, v němž zahrál neobvykle mnoho míčů do sítě, ovšem na druhou stranu zaznamenal více vítězných úderů.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.